POKON 2w1 – NAWOZI ROŚLINY I POLEPSZA GLEBĘ

Nowa linia nawozów Pokon o formule 2w1, to kompozycja organiczno-mineralna, która nawozi i jednocześnie poprawia strukturę gleby. Nawóz mineralny daje szybki efekt nawożący rośliny, a nawóz organiczny długotrwały efekt polepszający żyzność gleby, co w efekcie wpływa na lepszy rozwój roślin. Za sprawą dodatkowego magnezu rośliny stają się pięknie zielone i intensywnie rosną.

Dzięki stosowaniu nawozów 2w1 możliwe jest stworzenie najlepszych warunków do kiełkowania, wzrostu i plonowania roślin. Ziemia odpowiednio nawożona i uprawiana ma strukturę grudkowatą, która umożliwia właściwy rozwój korzeni i stwarza niezbędną przestrzeń dla organizmów żyjących w glebie. Obok odczynu i zasobności w składniki pokarmowe, struktura gleby jest ważnym czynnikiem wpływającym na wzrost, kwitnienie i owocowanie. Rośliny odpowiednio nawożone, rozwijające się w optymalnych warunkach glebowych, to również rośliny bardziej odporne na choroby i szkodniki. 

Wśród nawozów nowej linii Pokon 2w1 znajdują się: nawóz do iglaków, do żywopłotów i krzewów liściastych, do róż i innych kwiatów ogrodowych, do rododendronów i magnolii oraz innych roślin kwaśnolubnych a także uniwersalny nawóz do roślin ogrodowych. Jest też specjalny nawóz do hortensji ze środkiem barwiącym kwiaty na niebiesko. W tym przypadku kupując jeden kartonik, klient otrzymuje produkt 3w1 – nawóz szybkodziałający z dodatkiem polepszającym strukturę gleby oraz środek do barwienia różowych hortensji na kolor niebieski.

POLECAMY:

  • NAWÓZ DO IGLAKÓW 2w1 - kompozycja organiczno-mineralna, która nawozi i jednocześnie poprawia strukturę gleby.
  • NAWÓZ DO ŻYWOPŁOTÓW I KRZEWÓW LIŚCIASTYCH 2w1 - kompozycja organiczno-mineralna, która nawozi i jednocześnie poprawia strukturę gleby.

  •  NAWÓZ DO RÓŻ 2w1 - kompozycja organiczno-mineralna, która nawozi i jednocześnie poprawia strukturę gleby do róż i innych kwiatów ogrodowych.

  •  NAWÓZ DO RODODENDRONÓW I MAGNOLII 2w1 - równiż do innych roślin kwaśnolubnych takich jak hortensje, wrzosy, azalie. Kompozycja organiczno-mineralna, która nawozi i jednocześnie poprawia strukturę gleby.

  • NAWÓZ DO ROŚLIN OGRODOWYCH 2w1 - do kwiatów tarasowych i rabatowych, ozdobnych traw i krzewów w ogrodzie. Kompozycja organiczno-mineralna, która nawozi i jednocześnie poprawia strukturę gleby.

  • NAWÓZ DO HORTENSJI 3w1 - ze środkiem barwiącym kwiaty na niebiesko. Nawóz szybkodziałający z dodatkiem polepszającym strukturę gleby oraz środek do barwienia różowych hortensji na kolor niebieski.