Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

Specjalistyczny środek do gerbery, narcyzów i kwiatów letnich, zapobiegający rozwojowi bakterii i blokowaniu się systemu naczyniowego, przeznaczonym dla producentów kwiatów i kwiaciarni. Środek ten natychmiast redukuje ilość bakterii. Daje roztwór o odczynie neutralnym. Nie zawiera substancji odżywczych, należy więc ograniczyć traktowanie kwiatów do kilku dni. Neutralizuje śluz narcyzów w mieszanych bukietach. Stymuluje pobór wody. Zawiera wolno wydzielający się chlor, który jest bezpieczny dla kwiatów.

Trwałość roztworu: roztwór może być użyty tylko jeden raz. Gdy poziom chloru w roztworze obniża się – nie czujemy charakterystycznego zapachu, należy dodać kolejną tabletkę.
Nie należy mieszać świeżego roztworu z używanym.

Dozowanie:
gerbery i narcyzy – 1 tabletka na 1 litr wody
inne kwiaty letnie – 1 tabletka na 3 litry wody.
Składniki odżywcze: CHRYSAL CVB nie zawiera środków odżywczych – traktowanie kwiatów należy ograniczyć do kilku dni, a następnie stosować Chrysal Professional 2.

Czas traktowania: Nie ma wymagań odnośnie minimalnego czasu traktowania kwiatów roztworem zawierającym CHRYSAL CVB, ponieważ środek ten natychmiast redukuje ilość bakterii.

Opakowanie uzupełniające: 800 tabletek

 

Pełen asortyment profesjonalnych środków CHRYSAL dla producentów i kwiaciarni znajdziecie Państwo na stronie www.chrysalsklep.pl

 

Producent: Chrysal International BV

CHRYSAL to marka środków do kondycjonowania i przedłużania trwałości kwiatów ciętych, produkowanych przez holenderską firmę Chrysal International BV, powstałą w 1929 roku. Odżywki do kwiatów ciętych Chrysal wprowadzono na rynek w 1950 roku. Efekty ich działania były rewolucją w uprawie kwiatów. Stosując je, trwałość kwiatów można znacznie przedłużyć, w przypadku niektórych gatunków nawet dwukrotnie!

czytaj więcej
Może zainteresują Cię podobne produkty...