Razem (brutto): 0,00 zł

Jesteśmy oddziałem handlowym firmy Emak S.p.A., producenta maszyn Oleo-Mac.  

Marka Oleo-Mac powstała 1972 roku w Reggio Emilia we Włoszech. Jej historia zaczęła się od produkcji pilarek i wysokiej jakości silników dwusuwowych. Z czasem asortyment produktów poszerzył się o kosy, kosiarki, glebogryzarki i całą gamę produktów ogrodniczych.

W Polsce firma Victus-Emak Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1989 roku, jako Victus International Trading S.A., jedna z pierwszych firm w tym segmencie rynku. W roku 2005 staliśmy się członkiem grupy Emak, (właściciela marki Oleo-Mac), jednego z wiodących producentów sprzętu ogrodniczego w Europie, której produkty obecne są w 115 krajach na całym świecie.

Aktualnie posiadamy w swojej ofercie produkty marek takich jak: Oleo-Mac, Victus, Ikra, OM Line, Hozelock, Chrysal, Haaga, Carlton, Rostaing, Kamikaze, Pulmic, Keeper.

Za sukcesem, jakim jest silna pozycja naszej firmy na rynku polskim, stoją doświadczenie grupy Emak, działania zarządu i praca wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dla naszych klientów chcemy nadal się rozwijać, wdrażając innowacyjne rozwiązania w całym zakresie swojej działalności.

Naszym celem zawsze było oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie wydajną i przyjemną. Aby osiągnąć powyższy cel dążymy do stałego doskonalenia jakości obsługi, konkurencyjności oraz oferowania innowacyjnych produktów.