Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

 

Pilarka elektryczna ECS 20040 została zaprojektowana z myślą o niewielkich pracach domowych, takich jak cięcie drewna opałowego do pieców czy kominków, do przycinania gałęzi w ograniczonym zakresie lub do majsterkowania. Idealne połączenie doskonałych osiągów, prostej obsługi i ograniczonej konserwacji czyni te maszyny idealnym narzędziem do szybkiego wykonywania nawet najtrudniejszych prac, a przy tym gwarantują one użytkownikowi maksymalny komfort.

  • Silnik o optymalnej mocy 2000 W gwarantują dużą prędkość cięcia, co pozwala na zdecydowaną pracę nawet przy drewnie o większej twardości lub z gałęziami o przeciętnej średnicy.
  • Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja przekłada się na większy komfort użytkowania.
  • Rękojeści powleczone przyjemną w dotyku gumą "soft touch" gwarantują anatomiczny i zawsze pewny chwyt. Montaż i regulacja łańcucha bez konieczności użycia narzędzi.
  • Ergonomiczny system "tools free" umożliwia napinanie łańcucha w prosty sposób w ciągu kilku sekund.
  • Przezroczysty zbiornik oleju smarującego pozwala na szybkie sprawdzenie jego poziomu. Korek wlewu oleju jest dobrze widoczny i ma dużą średnicę, co ułatwia uzupełnianie oleju.

 

 *Warunki gwarancji to między innymi: - 24 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.-

czytaj więcej
Dane techniczne
Moc silnika2000 W
Waga5,1 kg
Łańcuch (podziałka x szerokośći)3/8" x .050"
Długość prowadnicy41 cm / 16"
Pompa olejowaautomatyczna
Napięcie/częstotliwość230 V/50 Hz
Pojemność zbiornika oleju0,17 l
Może zainteresują Cię podobne produkty...