Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

Sekator profesjonalny, do pracy w ogrodach i sadach.  Cechuje go niezwykła wydajność i komfort pracy.  Do przycinania gałęzi o średnicy do 35mm (mokre) lub do 22 mm (suche). 

Model został wykonany ze specjalnej japońskiej stali wysokowęglowej SK5, dzięki czemu jest to trwałe i wydajne narzędzie. 

Sekator stworzony do pracy dla profesjonalisty. Wyposażony w trzy akumulatory (praca na jednym to 2-3,5 godz. - w zależności od intensywności pracy i warunków; np. czy drewno jest suche czy mokre). Podczas testów obliczono, że dla 25 cięć/min, gałęzi o średnicy 15-20 mm oraz przy t = 18-20oC jeden akumulator rozładuje się po 3,5 h.  

Wszystkie elementy zestawu (wraz z akumulatorami oraz ładowarką) zostały spakowane w niewielką walizkę, którą łatwo przechowywać i transportować.

Główne cięcie zostało ustawione w trybie progresywnym, w którym stopień otwarcia ostrza jest regulowane za pomocą spustu. Dzięki temu otwieranie ostrza zatrzymuje się w żądanym punkcie w momencie zatrzymania spustu.

Drugą dostępną opcją jest tryb impulsywny, w którym ostrze otwiera się do maksymalnej rozpiętości cięcia. Fabrycznie sekator otwiera się w trybie progresywnym. W celu przejścia na tryb impulsywny, należy wcisnąć spust i poczekać na sygnał dźwiękowy, następnie zwolnić spust. W celu uruchomienia sekatora w zmienionym trybie, należy w ciągu 1 sekundy dwukrotnie nacisnąć spust. Aby powrócić do trybu progresywnego, należy wykonać operację odwrotną.

·      rekomendowana średnica cięcia Ø do 35 mm (mokre) 22 mm (suche)

·      dwa systemy cięcia: impulsywne i progresywne

·      w komplecie trzy akumulatory 14,4 V - 2,5 Ah

·      silnik indukcyjny 150 W

·      waga z akumulatorem 1,15 kg (w tym akumulator 0,25 kg)

·      w komplecie trzy akumulatory 14,4 V - 2,5 Ah (autonomia pracy na jednym akumulatorze. do 3,5h)

·            czas ładowania około 3 godz.

ROK GWARANCJI DLA PROFESJONALISTY

156

czytaj więcej
Dane techniczne
Dane akumulatora 3 x 2,5 Ah
Czas ładowania około 3 h
Waga 1,15 kg
Napięcie DC 14,4 V znamionowe; maksymalne 16,8 V
Średnica robocza 35 mm (mokre) / 22 mm (suche)
Do pobrania
instrukcja KV360
Może zainteresują Cię podobne produkty...