Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

3 lata gwarancji

">

Nowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania GSTH 240 to idealne urządzenie do wszystkich prac domowych. Niezawodna, nadaje się do szeregu zadań, takich jak cięcie pod niewygodnymi kątami, cięcie w nietypowych pozycjach (z maszyną przechyloną lub do góry nogami). Nowa pilarka oferuje doskonałe połączenie niewielkiego ciężaru, mocy cięcia i elastyczności użytkowania. Jest to idealna maszyna do wszystkich prac związanych z okrzesywaniem.

  • Pilarka łańcuchowa powinna być używana wyłącznie przez operatorów odpowiednio przeszkolonych w zakresie okrzesywania drzew.
  • Rozrusznik typu EasyOn: ułatwia rozruch silnika eliminując niebezpieczeństwo odbicia, minimalizując wysiłek operatora.
  • Ergonomiczna i wyważona, nowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania wyróżnia się wygodną obsługą w dowolnej pozycji pracy bez zmęczenia operatora.
  • Układ antywibracyjny zbudowany z 3 amortyzatorów sprężynowych: znacznie izoluje operatora od wibracji generowanych przez silnik, co w znacznym stopniu zwiększa komfort podczas pracy.
  • Wyłącznik zapłonu „AlwaysOn” : automatycznie powraca do pozycji ON po każdym zatrzymaniu, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko zalania silnika.
  • Dogodnie umieszczona pompka rozruchowa, ułatwia uruchomienie zimnego silnika, uruchomienie po uzupełnieniu poziomu paliwa oraz po długim okresie przechowywania.
  • Pokrywa filtra z centralną śrubą: zapewnia szybki dostęp do filtra i wnęki świecy zapłonowej bez konieczności użycia narzędzi; duży nylonowy filtr gwarantuje długi czas pracy bez konieczności konserwacji filtra.
  • Boczny napinacz łańcucha umożliwia szybką i bezpieczną regulację napięcia łańcucha w dowolnym momencie.
  • Automatyczna, aluminiowa pompa olejowa: napędzana przez sprzęgło, nie podaje oleju na biegu jałowym silnika, zmniejszając zużycie oleju i zanieczyszczenie środowiska.
  • Cewka cyfrowa ze sterowaniem elektronicznym i ogranicznikiem obrotów: dla łatwiejszego uruchamiania, lepszej wydajności dzięki równomiernemu spalaniu i zmniejszonemu zużyciu paliwa. 

 

*Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesiecy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

czytaj więcej
Dane techniczne
Moc użyteczna urządzenia 1,2 KM - 0,9 kW
Pojemność silnika 25,4 cm³
Moc silnika 1,4 KM - 1,1 kW
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,16l / 0,2l
Łańcuch (podziałka x szerokośći) 3/8"x0.50"
Długość prowadnicy 25cm/ 10"
Pompa olejowa automatyczna/regulowana
Waga (bez układu tnącego) 3,2 kg
Do pobrania
instrukcja GSTH240
Może zainteresują Cię podobne produkty...