Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

3 lata gwarancji

 Te łatwe w obsłudze oraz szybkie urządzenia charakteryzujące się wysokim momentem obrotowym również przy niskich obrotach są idealne do najróżniejszych zastosowań w rolnictwie, np. do okrzesywania, przygotowania drewna na opał, ścinania oraz przerzynki średnich i większych drzew.

  • Model z gaźnikiem z kompensatorem, który utrzymuje stały stosunek powietrza i mieszanki. Dzięki temu moc generowana przez silnik utrzymuje się na stałym wysokim poziomie, a sprawność urządzenia nie zmienia się maksymalnie ułatwiając pracę operatora.
  • Dekompresor, pompka rozruchowa oraz półautomatyczne ssanie umożliwiają łatwy rozruch w każdej sytuacji, a jednoczęściowy uchwyt odizolowany od silnika gwarantują łatwe manewrowanie urządzeniem.
  • Pokrywę filtra można otworzyć bez żadnych specjalnych narzędzi, a nylonowy filtr jest samoczyszczący; boczny napinacz łańcucha maksymalnie ułatwia czynności konserwacyjne.
  • Automatyczna, regulowana pompa olejowa z korpusem z aluminium: zapewnia maksymalną wytrzymałość, nie podaje oleju na biegu jałowym ograniczając zanieczyszczenie środowiska.

 

*Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesiecy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

czytaj więcej
Dane techniczne
Moc użyteczna urządzenia3,4 KM - 2,5 kW
Pojemność silnika51,7 cm³
Moc silnika3,7 KM - 2,7 kW
Pojemność zbiornika oleju / paliwa0,27 / 0,5l
Łańcuch (podziałka x szerokośći).325x0.58"
Długość prowadnicy41cm/16"
Poziom drgań po lewej/prawej stronie uchwytu5,2 m/s2 (lewa)/ 5,5 m/s2(prawa)
Pompa olejowaautomatyczna (regulowana)/nie podaje oleju na biegu jałowym
Waga (bez układu tnącego)5,4 kg
Do pobrania
Instrukcja GS520
Może zainteresują Cię podobne produkty...