Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

Sekator profesjonalny, do pracy w ogrodach i sadach.  Cechuje go niezwykła wydajność i komfort pracy.  Do przycinania gałęzi o średnicy do 40 mm. 

Model został wykonany ze specjalnej japońskiej stali wysokowęglowej SK5, dzięki czemu jest to trwałe i wydajne narzędzie. 

Sekator stworzony do pracy dla profesjonalisty. Wyposażony w dwa akumulatory (praca na jednym to 2-3,5 godz. - w zależności od intensywności pracy i warunków; np. czy drewno jest suche czy mokre). Podczas testów obliczono, że na jeden akumulator przypada około 3600 cięć – dla średnicy cięcia między 15 a 20 mm.

Wszystkie elementy zestawu (wraz z akumulatorami oraz ładowarką) zostały spakowane w niewielką walizkę, którą łatwo przechowywać i transportować.

Główne cięcie zostało ustawione w trybie progresywnym, w którym stopień otwarcia ostrza jest regulowane za pomocą spustu. Dzięki temu otwieranie ostrza zatrzymuje się w żądanym punkcie w momencie zatrzymania spustu.

Drugą dostępną opcją jest tryb impulsywny, w którym ostrze otwiera się do maksymalnej rozpiętości cięcia. Fabrycznie sekator otwiera się w trybie progresywnym. W celu przejścia na tryb impulsywny, należy wcisnąć spust i poczekać na sygnał dźwiękowy, następnie zwolnić spust. W celu uruchomienia sekatora w zmienionym trybie, należy w ciągu 1 sekundy dwukrotnie nacisnąć spust. Aby powrócić do trybu progresywnego, należy wykonać operację odwrotną.

·      rekomendowana średnica cięcia Ø do 40mm 

·      dwa systemy cięcia: impulsywne i progresywne

·      w komplecie dwa akumulatory 21,6 V - 2,5 Ah

·      silnik indukcyjny 324 W

·      waga z akumulatorem 1,15 kg (w tym akumulator 0,36 kg)

·      w komplecie dwa akumulatory 21,6 V - 2,5 Ah (autonomia pracy na jednym akumulatorze. do 3,5h)

·            czas ładowania około 3-4 godz.

ROK GWARANCJI DLA PROFESJONALISTY

156

czytaj więcej
Dane techniczne
Dane akumulatora2 x 2,5 Ah
Czas ładowaniaokoło 3-4 h
Waga1,15 kg
NapięcieDC 21,6 V znamionowe; maksymalne 25,2 V
Średnica robocza40 mm
Do pobrania
instrukcja KV390
Może zainteresują Cię podobne produkty...