Razem (brutto): 0,00 zł

Filtruj według

Kategorie
Cena

Chrysal

Chrysal to marka środków do kondycjonowania i przedłużania trwałości kwiatów ciętych produkowanych początkowo przez holenderską firmę Pokon & Chrysal, teraz Chrysal International BV, powstałą w 1929 roku.

Odżywki do kwiatów ciętych Chrysal wprowadzono na rynek w 1950 roku. Efekty ich działania były rewolucją w uprawie kwiatów. Stosując je można znacznie przedłużyć trwałość kwiatów, w przypadku niektórych gatunków nawet dwukrotnie! Preparaty te stosowane są tuż po zbiorze kwiatów i na kolejnych etapach ich dystrybucji. Dzięki nim udaje się rozwiązać wiele specyficznych problemów, które powodują szybkie więdnięcie kwiatów.

Nowoczesne laboratorium prowadzące badania nad trwałością kwiatów ciętych testuje nowe preparaty używane przez producentów, w czasie dystrybucji i w każdym domowym wazonie. Produkty firmy Chrysal International BV są efektem wielu lat badań i doświadczeń. Stale wprowadzane są nowe wyroby w odpowiedzi na oczekiwania rynku. Rezultatem jest szeroka gama preparatów powstałych w trosce o kwiaty cięte.

Pełen asortyment profesjonalnych środków CHRYSAL dla producentów i kwiaciarni znajdziecie Państwo na stronie www.chrysalsklep.pl