Razem (brutto): 0,00 zł
opis produktu

 3 lata gwarancji      * PROMOCJA DOTYCZY OLEJU DO ŁAŃCUCHA I PROWADNICY KLASY PREMIUM. OM LINE 1 LITR.

TERMIN AKCJI PROMOCYJENEJ: DO 30 LISTOPADA LUB DO WYCZERPANIA ZAPASU.

Pilarki łańcuchowe skonstruowano w odpowiedzi na potrzeby użytkowników prywatnych, którzy wykonują czynności okrzesywania, podkrzesywania, przecinania drewna o małej lub średniej średnicy, a także do cięcia drewna do kominka. Pilarki łańcuchowe zostały zaprojektowane przy zastosowaniu najwyższej klasy technologii i gwarantują najlepsze parametry w swojej kategorii. Pozwalają na osiągnięcie maksymalnych wyników bez wysiłku i w znacznie krótszym czasie.  

  • Automatyczna pompka olejowa wykonana z aluminium: zapewnia właściwy wydatek w pełnym zakresie pracy oraz maksymalną trwałość.
  • Cyfrowa cewka z elektroniczną regulacją, która zmniejsza wysiłek przy uruchomieniu oraz umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa.
  • Dwupierścieniowy tłok, niklowany cylinder oraz kuty wał korbowy i korbowód zapewniają właściwe osiągi przez cały czas żywotności.
  • Modele posiadają wiele nowoczesnych rozwiązań, np. wieloelementowy tłumik lub pokrywa filtra otwierana bez konieczności stosowania narzędzi, co ułatwia konserwację.
  • Model dostępny z silnikami Burn Right spełniającymi wymagania normy emisji zanieczyszczeń Euro2.

GS 371 w wersji z układem tnącym o podziałce .325". Zaletą tego układu w porównaniu z dotychczas stosowanym 3/8" hobby jest wyższa wydajność. Liczba zębów tnących łańcucha .325" jest większa w porównaniu z łańcuchem 3/8" hobby, przy tej samej długości roboczej łańcucha.

Nie bez znaczenia jest również profi zęba tnącego. Zęby tnące łańcucha .325" charakteryzują się profilem typu półdłuto, dzięki czemu są stosunkowo odporne na naturalne stępienie, a wąska płytka górna nie obciąża zbytnio układu przeniesienia napędu, umożliwiając płynną pracę.

 

 

*Warunki gwarancji to między innymi: - 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim - 12 miesięcy przy zakupie niekonsumenckim.- konieczność dokonywania płatnych przeglądów przed upływem 12 i 24 miesiecy ( w przypadku 36 miesięcznej gwarancji).

czytaj więcej
Dane techniczne
Moc użyteczna urządzenia 2,4 KM - 1,8 kW
Pojemność silnika 35,2 cm³
Moc silnika 2,6 KM - 1,9 kW
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,22l / 0,32l
Waga 4,2 kg
Łańcuch (podziałka x szerokośći) .325"x0.50"
Długość prowadnicy 33cm/13"
Pompka rozruchowa tak
Pompa olejowa automatyczna (regulowana)/nie podaje oleju na biegu jałowym
Poziom drgań 5,2 m/s2 (lewa)/ 6,5 m/s2(prawa)
System anywibracyjny 3 sprężyny + 2 amortyzatory
Do pobrania
Instrukcja GS371_411_451
Opinii (1)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Może zainteresują Cię podobne produkty...